• Patriot Reality

  • Splníme Vaše malé aj veľké sny o bývaní

Ochrana súkromných údajov

Ochrana vášho súkromia je pre nás veľmi dôležitá. Správanie spoločnosti KK PATRIOT Reality s.r.o. ,KK PATRIOT Reality 1 s.r.o , a Prim Real s.r.o. je založené na princípoch rešpektovania a ochrany návštevníkov našich stránok. Účelom tejto politiky ochrany súkromných údajov je informovať vás o tom, aký typ údajov zbierame a ako s nimi nakladáme. Naše spoločnosti nezhromažďujú individuálne identifikovateľné informácie o jednotlivých užívateľoch. Na našich internetových stránkach nezhromažďujeme informácie jednoznačne identifikujúce osoby, pokým nám ich neposkytnete elektronickou poštou alebo použitím funkcie uloženia vyhľadávania. Aj keď sa rozhodnete nám poskytnúť vaše údaje, budeme ich držať v tajnosti a neposkytneme vašu adresu elektronickej pošty žiadnym tretím stranám. Pri návšteve internetovej stránky www.patriotreality.sk a www.primreal.sk zhromažďujeme niekoľko základných informácií, ktoré však jednoznačne neidentifikujú jednotlivých užívateľov. Sú to informácie o počte návštev, ktoré stránky boli navštívené a na ako dlho, odkiaľ návštevníci pochádzajú a aké ISP používajú. Zhromaždené informácie používame na vylepšenie kvality našej internetovej stránky a vylepšenie obsahu poskytovaných informácií. Taktiež sa pomocou týchto informácií neustále snažíme vylepšovať váš zážitok z návštevy našej stránky, aby bolo jej použitie čo najhodnotnejšie a najefektívnejšie.

Odkazy na iné internetové stránky.

Prosím vezmite na vedomie, že pokiaľ kliknete na odkaz, ktorý smeruje na internetovú stránku tretej strany, budete podliehať politike ochrany súkromia danej stránky. Naše spoločnosti podporujú ochranu súkromia v sieti Internet, avšak nie je zodpovedná za činy tretích strán. Pri návšteve akejkoľvek stránky vám odporúčame prečítať si politiku ochrany osobných údajov danej stránky.

Súhlas na získanie informácií, ktoré jednoznačne neidentifikujú užívateľa.

Návštevou našej internetovej stránky súhlasíte s tým, aby naše spoločnosti zhromaždila informácie, ktoré sú uvedené v tomto dokumente. Ak naše spoločnosti aktualizujú tieto pravidlá na ochranu osobných údajov, vykonané zmeny budú publikované na tejto stránke. Aby ste vždy mali prehľad o tom, ktoré osobné údaje zhromažďujeme a ako ich používame, odporúčame vám pravidelne navštevovať túto stránku.