• Patriot Reality

 • Splníme Vaše malé aj veľké sny o bývaní

 • Ako pracujeme

  • Osobná obhliadka

  Vašu nehnuteľnosť si osobne pozrieme, neponúkame čo sme sami nevideli. Sme na vašej strane, rozumieme vaším požiadavkám a hájime vaše záujmy. Zastupujeme vlastníkov, poskytujeme im profesionálne realitné služby.

  • Zvolíme vhodnú stratégiu predaja

  Vzhľadom na vaše potreby a požiadavky zvolíme najvodnejšiu marketingovú stratégiu predaja, aby ste predali bezpečne, rýchlo a za čo najlepšiu možnú trhovú cenu.

  • Kompletná zmluvná dokumentácia

  Všetko čo si dohodneme potvrdíme písomne, pre ochranu a komfort našich klientov. Nerobíme si čo chceme, ale presne to, na čom sme sa dohodli s klientmi a čo nám predpisuje zákon. Všetky potrebné zmluvy, návrhy, plnomocenstvá a iné listiny vyhotovuje spolupracujúca advokátska kancelária registrovaného advokáta JUDr. Ing. Michala Mladého.

  • Marketing predaja

  Po písomnom odsúhlasení rozsahu realitných služieb a po kontrole nami vypracovaného inzerátu, zviditeľníme vašu nehnuteľnosť v maximálnom možnom rozsahu. Spolupracujeme s desiatkami celoslovenských realitných serverov, kde umiestnime inzerciu. Profesionálne spracovaná ponuka vašej nehnuteľnosti bude stále na očiach.

  • Aktívne komunikujeme

  So všetkými potenciálnymi záujemcami o vašu nehnuteľnosť komunikujeme osobne, telefonicky, alebo mailom. V našej práci nerozhoduje aký je deň, či pracovný, alebo deň pracovného pokoja. Inzeráty previdelne aktualizujeme a topujeme, čím zvyšujeme šance na predaj alebo prenájom.

  • Osobné obhliadky

  S vážnymi záujemcami absolvujeme osobnú obhliadku vašej nehnuteľnosti, kedykoľvek to obom stranám vyhovuje. Z každej obhliadky vyhotovujeme písomný záznam o obhliadke. Po obhliadke sa aktívne venujeme záujemcovi o vašu nehnuteľnosť. Majiteľ nemusí byť prítomný na obhliadke, o každej obhliadke ho podrobne informujeme.

  • Porovnávanie cien

  Sledujeme a porovnávame podobné nehnuteľnosti vo vašom okolí. Na požiadanie vám vypracujeme analýzu tak, aby ste mali správne nastavenú predajnú cenu.

  • Informovanosť

  S našimi klientmi neustále komunikujeme. S klientmi sa pravidelne vzájomne informujeme o všetkým podstatných náležitostiach ovplyvňujúcich ponuku nehnuteľnosti. Náš inzerát je vždy aktuálny a presný, cenu meníme len s vaším súhlasom.

  • Predaj

  Tu sa naše povinnosti nekončia, práve naopak, vašu nehnuteľnosť rezervujeme záujemcovi na dobu nevyhnutnú k vybaveniu financovania kúpy nehnuteľnosti, pripravíme kúpne zmluvy a návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, zabezpečíme vypracovanie všetkých potrebných zmlúv a iných listín v súlade s vašimi požiadavkami. Vašou istotou je, že všetko pripravuje spolupracujúca advokátska kancelária registrovaného advokáta JUDr. Ing. Michala Mladého. Dohliadame nad bezpečnosťou a transparentnosťou celého obchodného prípadu. Uhradíme nevyhnutné poplatky spojené s úradným osvedčením podpisov a správny poplatok katastrálneho konania v súvislosti s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

  • Odovzdanie nehnuteľnosti

  Každú predanú alebo prenajatú nehnuteľnosť protokolárne odovzdáme novým majiteľom (užívateľom). Spíšeme všetky stavy energií a médií (elektrina, plyn, voda, kúrenie), na požiadanie pripravíme splnomocnenie na prepis energií a médií, alebo vám vyplníme potrebné tlačivá potrebné na prepis energii a médií u ich dodávateľov.

  Bližšie informácie o rozsahu poskytovaných realitných služieb a vhodnom postupe pri predaji, alebo prenájme vašej nehnuteľnosti preberieme s vami radi osobne.

  Ak vám váš realitný maklér neposkytuje dostatočné služby a sám nerozumie dôležitosti a pridanej hodnote celého procesu od ponuky po predaj (prenájom) a videli ste ho naposledy pri fotení nehnuteľnosti, VYMEŇTE HO ZA PROFESIONÁLA, vaša nehnuteľnosť si to zaslúži a vy tiež. Ide o váš majetok.

  Pre bližšie informácie, či záujem o naše realitné služby, kontaktujte nás telefonicky na mobilnom čísle +421 948 470 744​, alebo na e-mail: